Kontakta oss

Besöksadress

Ynglingagatan 12, 113 47 Stockholm

Postadress

Box 23 150, 104 35 Stockholm

  Telefon

   08-586 400 00

E-post

Se nedan för respektive

Bedege förvaltning


Support

+468-586 400 40

support@bedege.se


Distribution

logistik@bedege.se


Operativ Driftchef

Marcus Norrbom

+468-586 400 03

marcus.norrbom@bedege.se 


Administration och Ekonomi



Ekonomi & administration

+468-586 400 51

ekonomi@bedege.se

Ledningsgrupp


Ekonomichef/ CFO

Förvaltningschef/ COO

Lilian Lundgren

+468-586 400 51

lilian.lundgren@bedege.se


Produkt- & Affärschef/ CBDO

Michael Sodenkamp

+468-586 400 43

michael.sodenkamp@bedege.se


VD/ CEO

Roland Bogyo

+468-586 400 02

roland.bogyo@bedege.se

Marknad och Försäljning


Kontaktpersoner

salj@bedege.se

(gemensam e-post)


New Customer Sales

Viktor Löfgren

+468-586 400 45

viktor.lofgren@bedege.se


Key Account Manager

Sofie Kullman

+468-586 113 41

sofie.kullman@bedege.se


Kund- och kvalitetsansvarig OKQ8

Tommy Åberg

+468-586 400 31

tommy.aberg@bedege.se




Vill du att vi kontaktar dig?

Fyll i dina uppgifter nedan:

 
 
 
 
 
Jag godkänner att mina uppgifter behandlas i enlighet med Bedeges Integritetspolicy.