Kontakta oss

Kontakta oss

Besöksadress

Ynglingagatan 12, 113 47 Stockholm

Postadress

Box 23 150, 104 35 Stockholm

  Telefon

   08-586 400 00

E-post

Se nedan för respektive

Bedege förvaltning


Support

08-586 400 40

support@bedege.se


Distribution

08-586 400 37

logistik@bedege.se


Administration och Ekonomi



Ekonomi & administration

08-586 400 51

ekonomi@bedege.se

Marknad och Försäljning


Kontaktpersoner

forsaljning@bedege.se

(gemensam e-post)


Sälj/Förvaltningsansvarig

Jesper Blomqvist

08-586 400 87

jesper.blomqvist@bedege.se


Sälj/Förvaltningsansvarig

Sofie Kullman

08-586 113 41

sofie.kullman@bedege.se


Sälj/Förvaltningsansvarig

Tommy Åberg

08-586 400 31

tommy.aberg@bedege.se


Nykund/Förvaltningsansvarig

Johan Gunnarsson

08-586 400 45

johan.gunnarsson@bedege.se


Sälj/Förvaltningsansvarig

Marknadsansvarig

Elin Annetorp

08-586 400 82

elin.annetorp@bedege.se


Ledningsgrupp


Ekonomichef/ CFO

Lilian Lundgren

08-586 400 51

lilian.lundgren@bedege.se


Sälj- & marknadsschef/ CMO

Michael Sodenkamp

08-586 400 43

michael.sodenkamp@bedege.se


Förvaltningschef/ COO

Lilian Lundgren

08-586 400 51

lilian.lundgren@bedege.se


Konsultchef/ CTO

Fredrik Bodin

08-586 400 64

fredrik.bodin@bedege.se


VD/ CEO

Roland Bogyo

08-586 400 02

roland.bogyo@bedege.se

Vill du att vi kontaktar dig?

Fyll i dina uppgifter nedan:

 
 
 
 
 
Jag godkänner att mina uppgifter behandlas i enlighet med Bedeges Integritetspolicy.
 

Copyright @ All Rights Reserved